SWR-1200L2 11AC Dual-band Wireless Rawụta WiFi 1200M
Nọmba ihe nlereanya:SWR-1200L2
Akara:Softel
MOQ:1
gou  Mgbanwe Oge FWiFi
gouWiFi Ọbịa na Njikwa Nne na Nna
gouCPU isi abụọ, CPU ikuku abụọ
Nkọwa Ngwaahịa
Usoro Nkà na ụzụ
Ngwa netwọkụ
Njikwa
Budata
01
Nkọwa Ngwaahịa
2.4G + 5G
CPU isi abụọ
Antenna 4* agbatịworo
MU-MIMO
IPv6
ihe SWR-1200L2 11AC Dual-band Wireless Rawụta WiFi 1200M
Chipset MT7628DAN+MT7613BEN Ụkpụrụ ikuku IEEE 802.11ac/n/a 5GHz
Ebe nchekwa/Nchekwa 64MB/8MB IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz
Ọdụ LAN nke interface 2 × 10/100Mbps Ọsọ ikuku 300Mbps (2.4GHz)
Ọdụ WAN nke interface 1 × 10/100Mbps 867Mbps (5GHz)
Ike Mpụga 12VDC/1.5A Ugboro WiFi 2.4-2.5GHz;5.15-5.25GHz
W x D x H 180 × 130 × 26mm Ụdị ikuku
Rawụta ikuku; WISP; AP
Asambodo CE, RoHS Antenna 2 × 2.4GHz
Bọtịnụ WPS/Tọgharịa 2 × 5GHz