Ntinye SFT6400A 4*GE PAL B/G NTSC 64 n'ime otu IP na Analog Modulator
Nọmba ihe nlereanya:  SFT6400A
Akara:Softel
MOQ:1
gou  Kwado Mbelata BISS
gou  Ntinye OSD (Akara ngosi na isi okwu)
Nkọwa Ngwaahịa
Usoro Nkà na ụzụ
Isi Atụmatụ
Ngwanrọ Njikwa
Budata
01
Nkọwa Ngwaahịa
1. OKWU MBIDO
2. Atụmatụ
-2U chassis, njupụta dị elu iji chekwaa ọnụ ahịa mbupu
-Kwado ntinye OSD (Logo na Caption) maka ọwa ọ bụla, ọrụ dị mfe
-Kwado CC/Ndepụta Okwu/Edemede Ekwentị
-Kwado BISS De-crambling (A na-emepe emepe)
-Kwado mgbanwe ozi mmemme, ọtụtụ nhọrọ ọdịyo
-Ọdụ ụgbọ mmiri GE anọ (ntinye IP kachasị 64 karịa MPTS/SPTS), Kachasị 840Mbps maka ntinye GE ọ bụla
-64 mmepụta nke na-abụghị akụkụ ma ọ bụ ndị dị nso, ọ bụla 32 ebu n'ime 400MHz
-Kwado njikwa netwọkụ dabere na weebụ
Ntinye SFT6400A 4*GE 64 n'ime otu IP na Analog Modulator
Stream UDP, UDP / RTP, ngwugwu 1-7 (SPTS/MPTS)
Usoro Njem UDP/RTP, Unicast na multicast, IGMP V2/V3
Ogologo Ngwugwu 188 / 204 Bytes
Ọdịyo MPEG-1/2 oyi akwa 1/2, (HE-)AAC, AC3
Data CC, Teletext, Subtitles, DVB Subtitling
MPEG2:
1080@60I, 1080@50I, 720@60P, 720@50P, 576@50I, 480@60I
Oke akụkụ 4:3
MgbanweParamita Ọnụọgụ ọwa Ruo mmepụta ihe ruru 64 nke na-abụghị akụkụ ma ọ bụ ndị dị nso
Njikọ 75Ω, F-jack
Oke ugboro ole 43.25 – 951.252MHz
Bandwit Mbupụta 400MHz (ụgbọala 32 ọ bụla)
Ọkwa mmepụta -5 ~ 2dBm (102 ~ 112dBμV)
Mfu nloghachi ≥ 14dB
Mgbasa ugboro ole na ole. ≥ 60dB
Izi ezi nke ihe fọdụrụ 1%
Ọkọlọtọ TV PAL B/G/D/K/M/N/M,NTSC M, SECAM
Oke nke mgbaama vidiyo na mkpọtụ ≥ 60dB
Njikọ netwọkụ Njikwa 1 x 100 Base-T Ethernet (RJ 45)
Data 4 x 1000 Base-T Ethernet (RJ 45)
Ndị ọzọ Mbipụta mkpebi onyonyo 480i/576i
OSD Akara ngosi: JPG, BMP, PNG
Isi okwu: na-akwado ọtụtụ asụsụ, ntụziaka ịpịgharị na ọsọ ahaziri
Nhazi olu mmepụta 0 – 100%
Izugbe Mwepu 483mm × 330mm × 88mm (WxLxH)
Okpomọkụ 0~45℃(ọrụ), -20~80℃(nchekwa)
Ịnye ọkụ AC100V±10%, 50/60Hzma ọ bụ AC 220V ± 10%, 50/60Hz