Igbe FTTX-PT-M16 FTTH 16 Core Fiber Optical Access Terminal Box
Nọmba ihe nlereanya:  FTTX-PT-M16
Akara:Softel
MOQ:10
gou  Ejiri mgbidi ma ọ bụ nke e ji osisi rụọ
gou  Ọrụ maka ọtụtụ ụlọ netwọkụ FTTx
gou Ihe niile dị n'otu maka ịkesa eriri, kewaa ya, na nkesa ya
Nkọwa Ngwaahịa
Usoro Nkà na ụzụ
Ụzọ nha na eriri
Ntuziaka ntinye
Budata
01
Nkọwa Ngwaahịa
Nkọwa Dị Mkpirikpi
FTTX-PT-M16Igbe Njikọ Eriridị mkpa ma na-ewu ewu na ntinye nke FTTH.
Atụmatụ Ọrụ
Ugbu a, ka anyị leba anya n'ihe gbasara FTTX-PT-M16: Ihe achọrọ maka gburugburu ebe obibi: Okpomọkụ ọrụ: -40°C ruo +85°C Iru mmiri dị n'etiti: ≤85% (+30°C) Nrụgide ikuku: 70KPa ruo 106Kpa Mpempe akwụkwọ data teknụzụ bụ isi: Mfu ntinye: ≤0.15dB Mfu nloghachi UPC: ≥50dB Mfu nloghachi APC: ≥60dB Mpempe akwụkwọ data teknụzụ Nchedo ọkụ: Nguzogide mkpuchi dị n'etiti ngwaọrụ ntọala na akụkụ ígwè nke igbe ahụ abụghị ihe na-erughị 2×104MΩ/500V (DC); infrared ≥2×104MΩ/500V. Voltaji na-eguzogide n'etiti ngwaọrụ ntọala, ahụ igbe, na akụkụ ígwè ya abụghị ihe na-erughị 3000V (DC)/min, na-enweghị mmebi ma ọ bụ flashover; U≥3000V.
ihe PC+ABS
Nha (A*B*C) 319.3*214*133mm
Ike Kachasị Elu 48
Nha Nwụnye (Foto 2) D*E 52 * 166 * 166mm
N'ime dayameta eriri kachasị ukwuu (mm) 8 ~ 14mm
Oke nha nke oghere alaka kachasị 16mm
Ihe nkwụnye PC SC/A anaghị amị mmiri 16
Ihe gbasara gburugburu ebe obibi
Okpomọkụ Ọrụ -40℃~+85℃
Iru mmiri dị nso ≤85%(+30℃)
Nrụgide Ikuku 70KPa~106Kpa
Nkọwapụta Ngwa Anya
Mfu ntinye ≤0.3dB
Mfu nloghachi UPC ≥50dB
Mfu nloghachi APC ≥60dB
Ndụ nke ntinye na mwepụ >Ugboro 1000
Nkọwapụta Nkà na ụzụ nke na-egbochi égbè eluigwe
A na-ekewapụ ngwaọrụ ntọala ahụ na kabinet, ike nkewa ahụ erughị 2MΩ/500V (DC).
IR≥2MΩ/500V
Voltaji ike dị n'etiti ngwaọrụ ntọala na kabinet abụghị ihe na-erughị 3000V(DC)/min, enweghị mgbapu, enweghị flashover; U≥3000V